KONTAKT

Hradná Brána

Slovanské nábrežie 15
841 10 Bratislava

+421 902 720 904 
info@hradnabrana.com

  • Facebook Sociální Icon

Ako sa k nám dostanete?

 

Keď prichádzate zo smeru Žilina alebo bratislavského letiska, bratislavským diaľničným obchvatom pokračujete ďalej po diaľnici D1 smer Brno. Dostanete sa na most LaFranconi, po prejazde ktorého je potrebné zísť na zjazde Devín, Patrónka, Karlova Ves. Pokračujete smerom na Karlovu Ves a Devín, držíte sa ľavej strany a po približne 300 m jazdy popri električkovej trati odbočujete doľava na Devínsku cestu, smer Devín. Pokračujete ďalej popri Dunaji a približne po 5 minútach jazdy sa dostanete do mestskej časti Devín. Sledujete navigačné značenie hotela Hradná Brána. Ako orientačný bod môžete použiť aj hrad Devín, keďže v jeho bezprostrednej blízkosti sa nachádza aj hotel Hradná Brána.

Alebo ...

Hotel Hradná Brána je vzdialený približne 15 minút cesty autom od centra mesta Bratislava (Most SNP). Ak prichádzate od mosta SNP pokračujete po ulici Nábrežie gen. L. Svobody. Po približne 300 m jazdy, po ľavej strane míňate kancelársky komplex River Park s hotelom Kempinsky. Pokračujete ďalej, držíte sa hlavného smeru jazdy smer Karlova Ves, Devín. Po približne 5 minútach jazdy popri električkovej trati odbočujete doľava na Devínsku cestu, smer Devín. Pokračujete ďalej popri Dunaji, po približne 5 minút sa dostanete do mestskej časti Devín. Sledujete navigačné značenia pre hotel Hradná Brána. Ako orientačný bod môžete použiť aj hrad Devín, keďže v jeho bezprostrednej blízkosti sa nachádza hotel Hradná Brána.

V prípade, že máte otázky, návrhy prípadne odporúčania týkajúce sa poskytovaných služieb v našom hotelovom zariadení, prosím napíšte nám použitím nasledovného formulára. 
Záleží nám na Vašom názore!

KONTAKTUJTE NÁS!

Správa bola odoslaná.